Jesteś tutaj: Strona główna O firmie

O firmie

Firma "Wandzel" s.c. powstała w 1989 roku. Założona została przez seniora rodu pana Jana Wandzel. Główna siedziba firmy znajduje się w Żywcu. W związku z rozwojem powstały oddziały na terenie powiatu żywieckiego, a później także wojewódzwa śląskiego i małopolskiego.Skup złomu i surowców wtórnych

Na początku działalności firma zajmowała sie jedynie skupem surowców wtórnych jednak przez lata rozwijała się i rozszerzała obszar swojej działalności. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się handlem złomem metali żelaznych i nieżelaznych (metali kolorowych), handlem surowcami wtórnymi, materiałami budowlanymi, opałem, jak również prowadzi stację demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji na podstawie decyzji wojewody śląskiego o numerze 44.

Celem firmy jest ciągły rozwój i dążenie do jak najlepszych wyników poprzez zatrudnianie i szkolenia wykwalifikowanych pracowników jak i kadry kierowniczej, przy jak najlepszym poszanowaniu praw pracowniczych.

Współpracujemy z wieloma firmami, urzędami publicznymi na terenie województwa śląskiego jak też województw ościennych, dbając o czystość i ochronę środowiska w naszym terenie.Demontaż i kasacja pojazdów

Jesteśmy otwarci na każdą chęć współpracy ze strony innych podmiotów. Prosimy również o kontakt, gdyby mieli Państwo jakieś pytania. Nasi pracownicy chętnie udzielą na nie odpowiedzi.

Zapraszamy do współpracy!