Jesteś tutaj: Strona główna Stacja demontażu

Stacja demontażu

Części samochodowe, kasacja pojazdówFirma "Wandzel" s.c. posiada w swojej bogatej ofercie także stację demontażu pojazdów (rozbiórki i kasacji pojazdów).

Oferujemy klientom kompleksowe złomowanie i kasację pojazdów wycofanych z eksploatacji na podstawie ustawy z dnia 20 stycznia 2005 roku o recyklingu pojazdów wraz z wydaniem odpowiednich zaświadczeń dla wydziału komunikacji. Skupujemy samochody powypadkowe. Na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego, po uzgodnieniu warunków, na życzenie oferujemy dojazd do klienta. Przerabiamy i sprzedajemy produkty z demontażu i kasacji samochodów takie jak :Części samochodowe z demontażu

  • części blacharki samochodowej (drzwi, błotniki, dachy, itp.)
  • szyby,  lusterka, uszczelki , wyposażenia wnętrz
  • opony, felgi
  • podzespoły samochodów (silniki, skrzynie biegów, wahacze, amortyzatory, pompy wspomagania i wiele innych)

Baza części dostępnych po kasacji pojazdów znajduje się na stronie Sprzedaż części.

Kasacja pojazdówDemontaż i kasacja pojazdówNa terenie województw śląskiego i małopolskiego świadczymy również usługi przewozu pojazdów na lawecie oraz holowania pojazdów.

Prowadzimy działalność mając na uwadze względy bezpieczeństwa ludzi jak również dbamy o środowisko naturalne, przetwarzając odpady powstałe po kasacji pojazdów lub utylizując je u licencjonowanych recyclerów.

Sprzedaż części głównie na OLX i ALLEGRO.